Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Szklane Zadaszenie Tarasu Modes Glas

szerokość zadaszenia czyli minimalne i maksymalne wymiary osłony na taras Szerokość: od 100 do 1400cm
wysięg osłony przeciwsłonecznej, czyli długość konstrukcji tarasowej Wysięg: od 150 do 400cm
wysokość konstrukcji tarasowej, czyli minimalne i maksymalne wymiary zadaszenia nad taras Standardowa Wysokość: 230cm
czas oczekiwania, produkcja zadaszeń najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: 3-4tygodnie

Cena

5714,00 

Cena podstawowa

Szklane zadaszenie Tarasu Modes Glas wykonane jest z aluminium i zadaszone szkłem hartowanym bezpiecznym. Zadaszenie przystosowane jest do ochrony przed słońcem, deszczem i śniegiem.

Konstrukcja zadaszenia wykonana z aluminium w kolorze antracytowym oraz wypełnienie ze szkła mlecznego mocowana jest do jasnej ściany nad tarasem

Szklane zadaszenie Tarasu MODES GLAS

Zadaszenie aluminiowe Modes Glas ze szklanym dachem to trwała konstrukcja wykonana z aluminium, pokryta farbą proszkową, co zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki lekkości w porównaniu do stali, brakowi konieczności konserwacji oraz trwałości, umożliwia korzystanie z tarasu przez wiele lat. Konstrukcja jest kryta szkłem bezpiecznym hartowanym o grubości 8 mm. Zadaszenie aluminiowe kryte szkłem hartowanym oferuje większą wytrzymałość mechaniczną i odporność na różnice temperatur. Proces obróbki termicznej, w wyniku którego powstaje szkło hartowane, skutkuje wytworzeniem regularnej struktury krystalicznej, co sprawia, że szyba ta jest bardziej trwała. W przypadku rozbicia, szkło rozpada się na małe, nieostre kawałeczki, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki tym właściwościom szkło hartowane jest stosowane w zadaszeniach aluminiowych, gwarantując nie tylko estetyczny wygląd, ale także bezpieczeństwo i trwałość.

Standardowe kolory zadaszenia to biały, antracyt i brąz, z możliwością wyboru innych kolorów przy dłuższym oczekiwaniu lub za dopłatą. Dach szklany dostępny jest odcieniu lekko zielonym. Dodatkowe opcje obejmują roletę rzymską, zabudowę boczną roletami zip screen lub szkłem przesuwnym, a także trójkątną boczną ściankę z poliwęglanu. Dzięki temu użytkownik ma szeroki zakres personalizacji, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i dodatkowe funkcje zadaszenia.

Zadaszenie przeznaczone jest do osłony powierzchni nie przekraczającej szerokości 14 metrów i wysięgu 4 metrów.

 

Szklane zadaszenie tarasu w białej kolorystyce z trójkątem bocznym i szklanymi ścianami przesuwnymi

Cechy Charakterystyczne – Zadaszenie Tarasowe

  1. Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo
  2. Dach szklany 8 mm
  3. Ochrona przed promieniami UV
  4. Opcjonalna roleta pozioma
  5. Uchwyty ścienne
  1. Szerokość od 1 m do 14 m
  2. Wysięg od 1,5 m do 4 m
  3. Wysokość 2,3 m (lub mniejsza)
  4. Opcjonalna zabudowa przodu i boków
  5. Zastosowanie zewnętrzne
Schemat jak mierzyć szerokość i wysięg zadaszenia na taras

Pomiar szklanego zadaszenia tarasu

Zadaszenie Modes Glas produkowane jest na wymiar. Zależnie od wybranych wymiarów, zamówiona konstrukcja zadaszenia będzie posiadała ilość podpór uwarunkowaną przez producenta. Jeżeli chodzi o szerokość to nie ma standardowych rozmiarów. Maksymalna szerokość to 1400cm, ale na indywidualne zamówienie można wycenić większą konstrukcję. Największy możliwy wysięg to 400cm. Standardowa wysokość podpór to 230cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowitą zewnętrzną szerokość zadaszenia.

 

Najczęstsze pytania

Jak obliczyć wysokość montażową przy ścianie?

W zamówieniu wskazujemy wysokość podpór H1 (standard=230cm). W zależności od wysięgu, wysokość montażu do ściany będzie inna:

• Dla wysięgu 2,5m H=2998mm
• Dla wysięgu 3m H=3068mm
• Dla wysięgu 3,5m H=3138mm
• Dla wysięgu 4m H=3208mm

Na podstronie z danymi technicznymi, dostępna jest rozpiska dla niestandardowych wysokości podpór.

Z czego jest wykonane zadaszenie?

Dach konstrukcji wykonany jest ze paneli 8mm ze szkła bezpiecznego wspartego na krokwiach aluminiowych