Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Veranda – napęd elektryczny

Osłona Veranda występuje tylko z napędem elektrycznym. Silnik ten dostępny jest w wersji standardowej i z wbudowaną centralą sterującą. Silniki są dostępne w wersji bez centralki (możliwosć sterowania klawiszem przewodowym lub dowolną automatyką-poniżej opcja 1,2,3) oraz z wbudowaną centralą sterującą (sterownie tylko pilotem-poniżej opcja 4,5,6).

Wyceń Osłonę – Kliknij Tutaj


1. Silnik AXIS Standard

Silnik AXIS do systemu veranda to najbardziej typowy i zarazem niezawodny model. Mechaniczne ustawienie wyłączników krańcowych. Silnik rurowy został zaprojektowany do pracy ciągłej przez czas do 4 minut. Po ok. 4 minutach ciągłej pracy zabezpieczenie termiczne wyłączy silnik na około 20 min. Do osługi tego silnika wymagany jest standardowy przełącznik roletowy lub automatyka (centralka+pilot). Silnik może być podłączony do dowolnej automatyki np. Yooda, Somfy.

Zobacz produkt w sklepie

Zobacz instrukcję obsługi silnika


2. Silnik ELERO Vari Eco

Silnik przewodowy Elero do systemu veranda. Do osługi tego silnika wymagany jest standardowy przełącznik roletowy lub automatyka (centralka+pilot). Silnik może być podłączony do dowolnej automatyki np. Yooda, Nice, Somfy.

Zobacz produkt w sklepie

Zobacz instrukcję obsługi silnika


3. Silnik SOMFY LT50

Silnik przewodowy Somfy LT50 do systemu veranda. Posiada mechaniczne ustawienia wyłączników krańcowych i regulacja położeń krańcowych poprzez pokrętła imbusowe. Do osługi tego silnika wymagany jest standardowy przełącznik roletowy lub automatyka (centralka+pilot). Silnik może być podłączony do dowolnej automatyki np. Yooda, Nice, Somfy.

Zobacz produkt w sklepie


4. Silnik AXIS Radio

Silnik AXIS-Radio do systemu veranda posiada wbudowaną centralkę sterującą oraz elektroniczne ustawienie wyłączników krańcowych. Silnik rurowy został zaprojektowany do pracy ciągłej przez czas do 4 minut. Po ok. 4 minutach ciągłej pracy zabezpieczenie termiczne wyłączy silnik na około 20 min. Do osługi tego silnika wymagany jest pilot RED łączący się bezprzewodowo z wbudowanym odbiornikiem.

Zobacz produkt w sklepie

Zobacz instrukcję obsługi silnika


5. Silnik SOMFY ALTUS RTS

Silnik do refleksoli Somfy Altus RTS posiada elektroniczne ustawienia wyłączników krańcowych oraz wbudowaną centralkę sterującą RTS. Oznacza to, że markizę obsługujemy bezprzewodowo. W tym celu należy dokupić pilot marki Somfy z serii RTS. Można zastosować również dowolną automatykę pogodową z serii RTS.

Zobacz produkt w sklepie

Zobacz instrukcję obsługi silnika


6. Silnik SOMFY SUNILUS IO

Silnik do systemu veranda Somfy Sunilus IO to napęd z wbudowaną centralką w dwukierunkowym systemie „IO” (homecontrol). Łączność dwukierunkowa w systemie io umożliwia odczytanie statusu położenia tkaniny rolety na pilocie lub urządzeniu mobilnym. Do obsługi silnika wymagany jest pilot z linii „IO”. Możliwość zastosowania dowolnej automatyki z linii „IO”. Silnik z elektronicznymi ustawieniami wyłączników krańcowych.

Zobacz produkt w sklepie

Zobacz instrukcję obsługi silnika


Strona dotyczy rolety poziomej Veranda firmy Selt wykonywanej na wymiar zgodnie z informacjami podanymi podczas zamówienia w konfiguratorze produktu. Więcej informacji można znaleźć w konfiguratorze lub na pozostałych podstronach produktu.


Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)