Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

Wzornik Żaluzji Drewnianych

Wzornik żaluzji drewnianych na zamówienie. Żaluzje te są wykonane z wysokogatunkowego drewna lipowego Baswood oraz bambusa. Kolorystyka jest im nadana w dwojaki sposób. Większość jest malowana maszynowo ekologicznymi lakierobejcami, a ciemne kolory jak np. Red Mahogany uzyskuje się poprzez nałożenie na żaluzję specjalnego laminatu. Lamelom z kolekcji Vintage kolorystyka nadawana jest poprzez okleinę. Najwyższej jakości pióra drewniane w połączeniu z wytrzymałymi drabinkami sznurkowymi sprawiają, że żaluzje drewniane to estetyczne i wytrzymałe rozwiązanie osłonowe na wiele lat. Dla ułatwienia wyboru kolorów żaluzji drewnianych proponujemy wypożyczyć wzornik kolorów lameli. Link do wzornika podajemy poniżej.

Zobacz naszą ofertę żaluzji drewnianych
Zamów Wzornik Lameli Drewnianych

 ŻALUZJE DREWNIANE 25mm

* Wierność odwzorowania poszczególnych barw na monitorze zależy od klasy i jakości monitora. Przedstawione powyżej kolory lameli mają jedynie charakter poglądowy i mogą się różnić odcieniami w zależności od dostaw.


 ŻALUZJE DREWNIANE 50mm

Żaluzje drewniane 50 mm dostępne są w ośmiu grupach kolorystycznych: Classic, Vintage, City, Futuristic, Glamour, Luxury, lamele z kolekcji Faux wykonane zostały z PCV, a grupa Tropical to żaluzje bambusowe. Kolory żaluzji drewnianych w każdej z grup prezentujemy poniżej. Aby ułatwić Państwu dobór najlepszego rodzaju lamel oraz koloru żaluzji udostępniamy do wypożyczenia wzornik żaluzji. Dostępny jest od pod poniższym linkiem

Zamów Wzornik Lameli Drewnianych

 

* Wierność odwzorowania poszczególnych barw na monitorze zależy od klasy i jakości monitora. Przedstawione powyżej kolory lameli mają jedynie charakter poglądowy.


 ŻALUZJE DREWNIANE Kolory Taśm 25mm (na zamówienie dostępne również taśmy o szerokości 10 i 38mm)

Drabinka taśmowa może być wybrana w dowolnym kolorze – także kontrastowym względem lameli. Kolory sznurków w żaluzji mogą być dobrane do koloru taśmy lub koloru lameli. Najczęściej są one dobierane pod kolor drabinki taśmowej.

* Wierność odwzorowania poszczególnych barw na monitorze zależy od klasy i jakości monitora. Przedstawione powyżej kolory taśm mają jedynie charakter poglądowy.


Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)