Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Żaluzje drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Żaluzje drewniane naturalne osłony okien

Żaluzje drewniane wykonane są z naturalnych materiałów – drewna oraz bambusa. Dzięki temu nadają one każdemu wnętrzu ciepłego i eleganckiego charakteru. Żaluzje drewniane są chętnie wybierane ze względu na swe walory estetyczne oraz bogatą kolorystykę.

Pokrętło do żaluzji poziomych drewnianych, żaluzja drewniana sterowanie ręczne

Żaluzje drewniane na okno to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie, które dodaje charakteru i ciepła do pomieszczenia. Do najważniejszych cech żaluzji drewnianych zalicza się:

  1. Estetyka i naturalność: Żaluzje drewniane są cenione ze względu na swój naturalny wygląd i ciepłą estetykę. Drewno nadaje pomieszczeniu charakteru i sprawia, że staje się bardziej przytulne.
  2. Różnorodność kolorystyczna: Dostępność różnych gatunków drewna oraz możliwość malowania lub lakierowania umożliwiają dopasowanie żaluzji do każdego stylu wnętrza. Można wybierać spośród różnych odcieni i faktur drewna.
  3. Regulacja światła: Żaluzje drewniane pozwalają na łatwą regulację ilości światła w pomieszczeniu. Poprzez obracanie lamel, można skierować światło dokładnie tak, jak tego potrzebujesz, co stanowi istotną zaletę w przypadku prywatności i komfortu.
  4. Trwałość: Dobrze utrzymane żaluzje drewniane są trwałe i odporne na uszkodzenia. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować ich atrakcyjny wygląd na dłużej.
  5. Izolacja termiczna i akustyczna: Drewno jest naturalnym izolatorem, co sprawia, że żaluzje drewniane mogą pomóc w utrzymaniu stałej temperatury w pomieszczeniu. Ponadto absorbują one dźwięki, co przyczynia się do poprawy komfortu akustycznego wewnątrz domu.
  6. Łatwość montażu i obsługi: Montaż żaluzji drewnianych jest zazwyczaj prosty, a ich obsługa nie sprawia trudności. Dostępne są różne systemy prowadzenia i sterowania, w tym ręczne lub elektryczne.
  7. Ekologiczność: Jeśli zależy Ci na aspektach ekologicznych, żaluzje drewniane mogą być dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli pochodzą z zrównoważonych źródeł drewna.
Żaluzja drewniana z drabinką taśmową w naturalnym odcieniu drewna z widoczną strukturą drewna na lamelach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa rodzaje żaluzji drewnianych:

Żaluzje drewniane 25 mm wykonane z drewna, drewna typu Baswood (kolekcja Classic) oraz bambusa (kolekcja Tropical). Dostępne są w wielu kolorach i barwach drewna do wyboru. Maksymalna szerokość żaluzji (wybrane kolory) to 270 cm. Żaluzje drewniane 25 mm mogą być mocowane zarówno w świetle szyby, jak i na skrzydle okiennym, we wnęce, na ścianie lub suficie. Opcjonalnie możliwe jest zastosowanie dodatkowego prowadzenia linkowego. Wszystkie elementy drewniane żaluzji dopasowywane są kolorystycznie do barwy lamel.

Żaluzje drewniane 50 mm wykonane są z drewna oraz bambusa, lamele z kolekcji Classic wykonano z kolei z drewna typu Baswood. Bogaty wybór kolekcji lamel obejmuje także wzory lakierowane i malowane (Luxury, Glamour). Maksymalna szerokość żaluzji to aż 350 cm (wybrane kolory). Ze względu na wagę  i szerokość lamel żaluzji mocowanie ich w świetle szyby nie jest możliwe. Zawieszenie żaluzji na skrzydle okna, we wnęce okiennej bądź na ścianie i suficie jest za to jak najbardziej możliwe. Żaluzje mogą być wyposażone w drabinki sznurkowe lub taśmowe (bardziej ozdobne).

 

 

 

Żaluzje drewniane wewnętrzne, Żaluzje lamelowe na wymiar

Warto zauważyć, że żaluzje drewniane są zazwyczaj nieco droższe niż ich odpowiedniki wykonane z innych materiałów, jednak ich trwałość i estetyka mogą stanowić atrakcyjną inwestycję dla tych, którzy cenią naturalne piękno w swoim otoczeniu.

Wybierz jedną z naszych żaluzji drewnianych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, tylko znanych i renomowanych polskich producentów. Żaluzje drewniane wykonane są na wymiar z drewna egzotycznego, w różnych kolorach, dzięki czemu  zapewnią doskonały styl w twoim wnętrzu. Żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 25mm nadają się głównie do montażu na skrzydle okna oraz na ścianie. Natomiast żaluzja drewniana o szerokości lamela 50mm przeznaczona jest głównie do montażu ściennego.

Dla wygody naszych klientów oraz w celu ułatwienia im doboru kolorystyki lamel udostępniamy możliwość wypożyczenia wzornika kolorów lamel żaluzji drewnianych. Wzornik wypożyczany jest za kaucją, którą zwracamy po odesłaniu wzornika.