Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Żaluzja Drewniana 50mm

szerokość osłony, czyli minimalne i maksymalne wymiary żaluzji Szerokość: od 40 do 240cm
wysokość żaluzji poziomej, czyli minimalne i maksymalne wymiary osłony Wysokość: od 40 do 400cm
czas oczekiwania, produkcja osłony najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: ok. 6-7tygodni

Cena

175,00 

Cena podstawowa

Żaluzja Drewniana 50 mm wyposażona w płatki lameli o szerokości 50 mm to osłona stosowana na mniejsze jak i większe przeszklenia. Do produkcji żaluzji wykorzystywane jest drewno naturalne. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła drewnianego.

Żaluzje lamelowe drewniane 50mm, żaluzja drewniana 50mm na wymiar

Żaluzja Drewniana 50 mm – lamele 50mm

Żaluzje drewniane 50mm to system osłon przeznaczony do średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów lamel.

Żaluzja drewniana pozioma produkowana jest z drewna naturalnego. Cechy mogące być uznawane przez niektórych za wady, w rzeczywistości są atutami i świadectwem naturalnego pochodzenia zamówionych żaluzji. Słoje są naturalną cechą drewna, podobnie jak niewielkie różnice odcieniach czy jego strukturze są one jak najbardziej dopuszczalne i nie podlegają reklamacji. Sęki oraz niewielkie ubytki wokół nich są dopuszczalne i nie dyskwalifikują wyrobów z drewna naturalnego jako pełnowartościowych. Nie istnieją żadne wytyczne ani normy mówiące o ich dopuszczalnej ilości.

Różnice w kolorze oraz połysku lamel drewnianych w zależności od kąta padania światła spowodowane są zakrzywieniami oraz przebarwieniami włókien drewna oraz właściwościami lakierów czy farb w przypadku drewna malowanego. Żadna z tych cech nie może podlegać reklamacji. Niewielkie wyszczerbienia na bokach lamel oraz niewielkie rysy i defekty na rynnie nie podlegają reklamacji, a i ich obecność jest nieunikniona. Na rynnę mocowana jest osłona drewniana, która w 100% zakrywa wszelkie jej niedoskonałości. Żaluzji nie należy czyścić detergentami, ani środkami chemicznymi jak również przy użyciu ostrych gąbek czy ścierek.

Żaluzja pozioma drewno wysokiej jakości, lamele drewniane ze słojami

Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzje możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Klient ma także mnogość wyborów jeśli chodzi o same detale wykonania żaluzji czyli rodzaje sterowania: za pomocą sznurka, pokrętła lub łańcuszka. Istnieje możliwość zastosowania maskownic, które zakryją mechanizm oraz rynnę (maskownica prosta lub z boczkami). Żaluzje drewniane z lamelami są przystosowane do różnych rodzajów montażu – do zamocowania stosuje się metalowy uchwyt mocujący „Twist”, który umożliwia zamocowanie do listwy przyszybowej ale również do sufitu lub ściany. Ze względu na komfort użytkowania nie ma możliwości mocowania do listwy przyszybowej ani mocowania bezinwazyjnego.

Ostatnia dolna lamela położona jest na drewnianej belce dolnej o wysokości 1,5cm. Drabinka taśmowa przypinana jest do spodu belki dolnej za pomocą pinezek. Belki dolne wykonuje się zawsze krótsze od całkowitej szerokości żaluzji w zależności od rodzaju wykonania. Zastosowanie prowadzenia fix zmniejsza szerokość o ~4,5cm Dbając o jakość naszych wyrobów, wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do koloru lamel. Boki lamel bejcowane są kolorem najbardziej zbliżonym do koloru lamel. Lamele w kolorze White, Bleached White, Natural, Alder, Pine oraz Smoke Grey nie są bejcowane.

Możliwe Opcje – Roleta Drewniana

 1. Napęd ręczny (w standardzie)
 2. Napęd elektryczny (opcja dodatkowo płatna)
 3. Prowadzenie boczne FIX (opcja dodatkowo płatna)
 4. Drabinka taśmowa (opcja dodatkowo płatna)
 5. Drewniana maskownica belki głównej (opcja dodatkowo płatna)

Żaluzja może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę.

żaluzje poziome drewniane lamele 50mm, żaluzje na zamówienie

Żaluzja drewniana pozioma – Cechy Charakterystyczne

 1. Izolacja cieplna
 2. Regulacja nachylenia lamel
 3. Możliwość dopasowania koloru osłony do koloru stolarki okiennej
 4. Łatwy montaż
 5. Łatwość czyszczenia
 1. Szerokość od 0,5m do 3,5m
 2. Wysokość od 0,3m do 4m
 3. Napęd ręczny (sznurki) lub elektryczny
 4. Zastosowanie wewnętrzne
Żaluzje drewniane 50mm wymiarowanie, Żaluzje Drewniane 50mm - Instrukcja Pomiaru i Sposób Montażu żaluzja drewniana 50mm wymiary

Pomiar Żaluzji Drewnianej

Żaluzje poziome produkowane są na wymiar. Maksymalna szerokość żaluzji to 350cm, a wysokość to 400cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowity zewnętrzny wymiar osłony, łącznie z kasetą.

Żaluzja drewniana 5cm, mocowanie taśmy do belki dolnej

Żaluzje Poziome Drewniane – Dane Techniczne

Drewniana belka dolna o wysokości 1,5cm. Ostatnia dolna lamela położona jest na belce dolnej. Drabinka taśmowa przypinana jest do spodu belki dolnej za pomocą pinezek.

żaluzje poziome drewniane lamele 50mm, żaluzje na zamówienie

Kolory Lameli Drewnianych

Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood. Żaluzje drewniane z lamelami są produktem pochodzenia naturalnego, standardowym zjawiskiem jest występowanie słojów, rozbieżność odcieni. Drabinki żaluzji dostępne są w kolorze lamel. Rynny dobierane są do koloru lamel, w przypadku braku odpowiedniego koloru klient jest informowany o możliwej różnicy.

W celu ułatwienia doboru odpowiedniego koloru i odcienia lameli zapewniamy możliwość wypożyczenia za darmo wzornika lameli drewnianych 50 mm (za kaucją).

żaluzje poziome drewniane lamele 50mm, żaluzje na zamówienie

Napęd i Automatyka do Żaluzji Poziomych

 1. Standardowo żaluzjami steruje się ręcznie (za pomocą sznurków).
 2. Za dopłatą, można wyposażyć żaluzję w silnik elektryczny z odbiornikiem radiowym, który steruje żaluzją oraz posiada funkcję obracania lameli.
 3. Standardowo pilot 1-kanałowy steruje przypisaną do niego żaluzją. Za pomocą pilota wielokanałowego można sterować wieloma osłonami jednocześnie. Pilot wyposażony jest w programator czasowy.