Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Żaluzje fasadowe C80 Cube Selt listwowe

szerokość osłony, czyli minimalne i maksymalne wymiary żaluzji fasadowej Szerokość: od 60 do 450cm
wysokość osłony, czyli minimalne i maksymalne wymiary żaluzji zewnętrznej Wysokość: od 60 do 400cm
czas oczekiwania, produkcja osłony najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: ok. 3-4tygodnie

logo selt, producent żaluzji, producent refleksoli, selt opole
Cena

1096,00 

Cena podstawowa

Żaluzja fasadowa C80 Cube Selt wyposażona jest w kasetę o przekroju kwadratowym wykonaną z ekstrudowanego aluminium. Kaseta wsparta na prowadnicach, stanowiących element nośny systemu, idealnie nadaje się do montażu na fasadzie budynku. Wszystkie lamele są obustronnie wyprofilowane do wewnątrz co zapewnia im zwiększoną sztywność, a płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwia swobodną regulację natężenia światła.

Banner rabat na osłony przeciwsłoneczne firmy SELT, Promocja na Żaluzje Fasadowe C50 C80 Z90 Banner transport żaluzji fasadowych zewnętrznych z lamelami C lub Z

 

Żaluzja fasadowa c80 cube selt, żaluzja fasadowa kaseta kwadratowa

Żaluzja Fasadowa C80 Cube

Żaluzje fasadowe C80 listwowe to najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Żaluzja Cube wyposażona jest w kasetę o przekroju kwadratowym wykonaną z ekstrudowanego aluminium. Kaseta wsparta na prowadnicach, stanowiących element nośny systemu, idealnie nadaje się do montażu na fasadzie budynku. Wszystkie lamele są obustronnie wyprofilowane do wewnątrz co zapewnia im zwiększoną sztywność. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzje fasadowe to nowoczesne osłony okienne znacznie zwiększające komfort przebywania w pomieszczeniu. Nie tylko chronią przed wścibskimi spojrzeniami i zaciemniają wnętrze, ale również niwelują niepożądane odbicia światła. Żaluzja fasadowa przy kompleksowym użyciu znacznie zmniejsza nagrzewanie się wnętrza domu, odbijając promienie słoneczne i utrzymując chłodne powietrze.

Żaluzja C80 CUBE Selt to osłona przeciwsłoneczna zewnętrzna, zamontowana do wnęki nad oknem, w której podnoszenie i opuszczanie lameli, wykonanych z pasków aluminium, realizowane jest z użyciem mechanizmu elektrycznego z układem napędowym połączonym z wyrobem sterującym.

Żaluzja c80 cube, zamykane lamele, żaluzja z lamelami, żaluzja zaciemniająca

Cechy Charakterystyczne Żaluzji

 1. Lamele w kształcie litery C z zawiniętymi brzegami zapewniającymi dodatkową wytrzymałość
 2. Zawinięte otwory w lamelach chroniące tasiemki przed przetarciem
 3. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwiające swobodną regulację natężenia światła
 4. Sworznie ze stopu cynku i aluminium
 5. Elementy tekstylne z poliestru utrwalane termicznie, odporne na rozciąganie, przecieranie i oddziaływanie promieni UV, drabinki wzmocnione aramidem
 6. Szeroka gama kolorystyczna
 7. Konstrukcja lakierowana proszkowo
 8. Opcja tworzenia dowolnej ilości modułów
 1. Szerokość od 0,6m do 4,5m
 2. Wysokość od 0,6m do 4m
 3. Pióra w kształcie litery C
 4. Prostokątna kaseta ochronna
 5. Prowadnice z ekstrudowanego aluminium wsparte na aluminiowej kasecie o przekroju prostokąta
 6. Napęd automatyczny
 7. Opcja tworzenia dowolnej ilości modułów
 8. Zastosowanie zewnętrzne
Żaluzja fasadowa C80 cube możliwe opcje

Możliwe Opcje – Żaluzje fasadowe C80 Cube Selt

 1. Napęd elektryczny (w standardzie)
 2. Pilot z centralką (opcja dodatkowo płatna)
 3. Czujniki wiatru lub słońca (opcja dodatkowo płatna)

Żaluzja fasadowa może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę.

Żaluzje c80 cube wymiarowanie, pomiar żaluzji fasadowych selt

Pomiar Żaluzji Fasadowej

Żaluzja fasadowa C80 Cube produkowana jest na wymiar. Maksymalna szerokość to 450cm a wysokość to 400cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowity zewnętrzny wymiar żaluzji, łącznie z kasetą.

Lamel żaluzji typ c80, lamele w kształcie C, Żaluzje Fasadowe Wycena

Lamele w kształcie litery „C”

Zawinięte brzegi zapewniają dodatkową wytrzymałość, a płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwia swobodną regulację natężenia światła

Żaluzja standardowo wyposażona jest w prowadnice listwowe, to najbardziej popularny model prowadnicy. Przy zamówieniu można wybrać także prowadnice podtynkowe lub ościeżnicowe, które montowane są wyłącznie we wnęce okna.

Informacje o Prowadnicach
Żaluzja fasadowa C80 cube możliwe opcje

Napęd i Automatyka do Żaluzji

 1. Standardowo żaluzja wyposażona jest w napęd elektryczny, za dopłatą żaluzję możemy doposażyć w silnik elektryczny, który automatycznie zwija żaluzję i rusza lamelami.
 2. Do osłony z silnikiem można dobrać Pilot bezprzewodowy z centralką sterującą
 3. Do osłony z silnikiem można dobrać Czujnik wiatru, Czujnik słońca
Żaluzje fasadowe C80 kolor lamele tekstylia

Kolory Lameli Żaluzji Fasadowej

Lamele żaluzji fasadowych, wykonane są z aluminium i malowane są techniką proszkową w kilkunastu standardowych kolorach. Kolor lameli może być jednakowy w stosunku konstrukcji lub zupełnie od niej różny (jest to sprawa wyłącznie indywidualna wedle upodobań klienta). Lamele żaluzji umocowane są do żaluzji za pomocą specjalnych tekstylii (drabinki). Ich kolor dobierany jest automatycznie pod kolor lameli. W razie potrzeby można wykonać żaluzję z dowolnym zestawieniem kolorystycznym tekstylii (proszę to zaznaczyć w uwagach zamówienia).

Najczęstsze pytania

Czy żaluzja fasadowa C80 Cube posiada kasetę ochronną?

Standardowo żaluzja cube wyposażona jest w kasetę o kubicznym kształcie