Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Żaluzje fasadowe Z90 Box Selt podtynkowe

szerokość osłony, czyli minimalne i maksymalne wymiary żaluzji fasadowej Szerokość: od 60 do 450cm
wysokość osłony, czyli minimalne i maksymalne wymiary żaluzji zewnętrznej Wysokość: od 40 do 454cm
czas oczekiwania, produkcja osłony najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: ok. 3-4tygodnie

logo selt, producent żaluzji, producent refleksoli, selt opole
Cena

1195,00 

Cena podstawowa

Żaluzja fasadowa Z90 Box Selt przeznaczona jest do montażu podtynkowego, wykonana z aluminium ekstrudowanego z pokrywą rewizyjną umożliwiającą łatwy dostęp i montaż. Wszystkie lamele są obustronnie wyprofilowane do wewnątrz co zapewnia im zwiększoną sztywność, a płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwia swobodną regulację natężenia światła.

Banner rabat na osłony przeciwsłoneczne firmy SELT, Promocja na Żaluzje Fasadowe C50 C80 Z90 Banner transport żaluzji fasadowych zewnętrznych z lamelami C lub Z

 

Żaluzja z90 box zamknięta, montaż żaluzji podtynkowej

Żaluzja Fasadowa Z90 BOX

Żaluzje fasadowe Z90 listwowe to najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Kaseta SELT BOX 2 przeznaczona jest do montażu podtynkowego, wykonana z aluminium ekstrudowanego z pokrywą rewizyjną umożliwiającą łatwy dostęp i montaż. Lamele w kształcie litery Z cechują się podwyższonym współczynnikiem zaciemnienia oraz są dodatkowo wyposażone w profil wyciszający. Wszystkie lamele są obustronnie wyprofilowane do wewnątrz co zapewnia im zwiększoną sztywność. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzje fasadowe Z90 BOX Selt to nowoczesne osłony okienne znacznie zwiększające komfort przebywania w pomieszczeniu. Nie tylko chronią przed wścibskimi spojrzeniami i zaciemniają wnętrze, ale również niwelują niepożądane odbicia światła. Żaluzja fasadowa przy kompleksowym użyciu znacznie zmniejsza nagrzewanie się wnętrza domu, odbijając promienie słoneczne i utrzymując chłodne powietrze. Żaluzja znacznie ograniczają przenikanie hałasu do wnętrza budynku. Konstrukcja wyrobu i napędu pozwala na bezpieczne zatrzymanie kurtyny na każdej wysokości w obszarze pracy góra-dół i pozostawanie tam w stanie zawieszenia.

Żaluzje fasadowe podtynkowe z90 box, żaluzje podtynkowe na zamówienie

Cechy Charakterystyczne Żaluzji Z90 BOX NEW

 1. Lamele w kształcie litery Z zapewniające większe zaciemnienie
 2. Zawinięte otwory w lamelach chroniące tasiemki przed przetarciem
 3. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwiające swobodną regulację natężenia światła
 4. Sworznie ze stopu cynku i aluminium
 5. Elementy tekstylne z poliestru utrwalane termicznie, odporne na rozciąganie, przecieranie i oddziaływanie promieni UV, drabinki wzmocnione aramidem
 6. Szeroka gama kolorystyczna
 7. Konstrukcja lakierowana proszkowo
 8. Opcja tworzenia dowolnej ilości modułów
 1. Szerokość od 0,6m do 4,5m
 2. Wysokość od 0,4m do 3,17m
 3. Pióra w kształcie litery Z
 4. Kaseta do montażu podtynkowego
 5. Prowadnice z ekstrudowanego aluminium
 6. Wariant box 2 z dociepleniem nadproża (30mm styrodur)
 7. Napęd automatyczny
 8. Zastosowanie zewnętrzne
Żaluzja fasadowa C80 cube możliwe opcje

Możliwe Opcje – Żaluzje fasadowe Z90 Box Selt

 1. Napęd elektryczny (w standardzie)
 2. Pilot z centralką (opcja dodatkowo płatna)
 3. Czujniki wiatru lub słońca (opcja dodatkowo płatna)

Żaluzja fasadowa może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę.

Żaluzje fasadowe z90 box wymiarowanie, jak mierzyć żaluzje fasadowe

Pomiar Żaluzji Fasadowej

Żaluzja fasadowa Z90 Box *New* produkowana jest na wymiar. Maksymalna szerokość to 450cm a wysokość to 454cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy wymiar żaluzji bez kasety osłonowej, której wysokość zależna jest od ostatecznego zamówienia.

Lamel żaluzji typ Z90, lamele w kształcie Z, Żaluzje Fasadowe Wycena

Lamele w kształcie litery „Z”

Zawinięte brzegi zapewniają dodatkową wytrzymałość oraz wyciszenie, a płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwia swobodną regulację natężenia światła.

Żaluzja standardowo wyposażona jest w prowadnice listwowe, to najbardziej popularny model prowadnicy. Przy zamówieniu można wybrać także prowadnice podtynkowe lub ościeżnicowe, które montowane są wyłącznie we wnęce okna.

Informacje o Prowadnicach
Żaluzja fasadowa C80 cube możliwe opcje

Napęd i Automatyka do Żaluzji

 1. Standardowo żaluzja wyposażona jest w napęd elektryczny, za dopłatą żaluzję możemy doposażyć w silnik elektryczny, który automatycznie zwija żaluzję i rusza lamelami.
 2. Do osłony z silnikiem można dobrać Pilot bezprzewodowy z centralką sterującą
 3. Do osłony z silnikiem można dobrać Czujnik wiatru, Czujnik słońca
Żaluzje fasadowe Z90 kolor lamele tekstylia

Kolory Lameli Żaluzji Fasadowej

Lamele żaluzji fasadowych, wykonane są z aluminium i malowane są techniką proszkową w kilkunastu standardowych kolorach. Kolor lameli może być jednakowy w stosunku konstrukcji lub zupełnie od niej różny (jest to sprawa wyłącznie indywidualna wedle upodobań klienta). Lamele żaluzji umocowane są do żaluzji za pomocą specjalnych tekstylii (drabinki). Ich kolor dobierany jest automatycznie pod kolor lameli. W razie potrzeby można wykonać żaluzję z dowolnym zestawieniem kolorystycznym tekstylii (proszę to zaznaczyć w uwagach zamówienia).

Najczęstsze pytania

Czy żaluzja fasadowa Z90 Box posiada kasetę ochronną?

Standardowo żaluzja box jest wyposażona w kasetę przeznaczoną do montażu podtynkowego