Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pergole Tarasowe Wolnostojące z Dachem Tkaninowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pergole tarasowe wolnostojące z dachem tkaninowym – komfortowy wypoczynek we własnym ogrodzie i tarasie

Marzysz o odpoczynku z pyszną aromatyczną kawą, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków, bez względu na pogodę? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Wybierz i ciesz się funkcjonalnością i estetyką pergol wolnostojących z rozsuwanym dachem tkaninowym!

Pergola wolno stojąca moderno, nowoczesne pergole na wymiar

Pergole wolnostojące produkowane są na wymiar z najlepszych materiałów. Konstrukcja wykonana jest z aluminium. Dach zwijany w postaci rolety rzymskiej, wykonany jest z wodoodpornej tkaniny, w różnej kolorystyce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli pergol wolnostojących do wyboru:

o konstrukcji w kątach prostych, z płaskim dachem:

o konstrukcji skośnej, z dachem ułożonym pod kątem:

 

 

Ściany do pergoli można zabudować za pomocą refleksoli, które dodatkowo ochronią przed nasłonecznieniem, zacinającym deszczem, podmuchami wiatru, czy ciekawskimi sąsiadami. Pergolę można doposażyć w czujniki pogodowe: czujnik wiatru, słońca lub deszczu. Warto także rozważyć zastosowanie dodatkowego oświetlenia LED, które pozwala stworzyć klimatyczną przestrzeń pod pergolą.

Na rynku istnieje wiele modeli i rodzajów pergol. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie zachęcamy do lektury artykułu, w którym prezentujemy różne rodzaje i sposoby na zabudowę tarasu lub stworzenie zadaszonej przestrzeni w ogrodzie.