Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pergole Tarasowe Przyścienne z Dachem Lamelowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pergole tarasowe przyścienne z dachem lamelowym – praktyczne, nowoczesne i estetyczne osłony tarasu

Jeśli szukasz nowoczesnego, praktycznego i estetycznego wykończenia tarasu to dobrze trafiłeś. Nasze pergole tarasowe przyścienne z dachem lamelowym to doskonałe rozwiązanie na taras lub inną przestrzeń wokół domu.

Opcjonalna podpora środkowa może okazać się niezbędna do montażu refleksoli

Pergole tarasowe lamelowe przyścienne, nazywane też pergolami bioklimatycznymi montowane są do ściany budynku na tarasach, balkonach i innych przestrzeniach wokół domu. Dachy pergol wykonywane są z lameli aluminiowych o różnym stopniu otwarcia (najczęściej od 0° do 135°), a konstrukcje wykonane są w kątach prostych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy modele pergol tarasowych przyściennych z dachem lamelowym:

  • SB400 Selt – to model pergoli wykonywany na wymiar, maksymalna jego szerokość to 4 m, a wysięg 7 m, jednakże dzięki możliwości łączenia pergol w moduły, pozwala ona na osłonięcie znacznie większych przestrzeni, pergola SB 400 Selt sterowana jest elektrycznie.
  • Pergola Tarasola Technic – to model przygotowywany na wymiar, jego szerokość to nawet 12,6 m, a wysięg to blisko 7 m, sterowana elektrycznie pergola przyścienna jest chętnie wybierana do przestrzeni komercyjnych, jak ogrody restauracji czy kawiarni.
  • Pergola Bioline przyścienna – dostępna jest w dwóch wersjach, różniących się kierunkiem ułożenia lamel na dachu względem ściany budynku (poprzeczna i wzdłużna), wykonywana na wymiar, sterowana elektrycznie.

 

Pergole możemy wyposażyć w opcjonalne rolety boczne, zwane refleksolami. Oferowane przez nas pergole tarasowe przyścienne z dachem lamelowym można wyposażyć także w oświetlenie LED oraz promienniki ciepła, dzięki czemu pergola może być miejscem spotkań także w chłodniejsze dni.

Na rynku istnieje wiele modeli i rodzajów pergol. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie zachęcamy do lektury artykułu, w którym prezentujemy różne rodzaje i sposoby na zabudowę tarasu lub stworzenie zadaszonej przestrzeni w ogrodzie.