Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pergole Tarasowe Przyścienne z Dachem Tkaninowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pergole tarasowe przyścienne z dachem tkaninowym – nowy wymiar tarasu

Jeśli szukasz rozwiązania dla swojego domu, które pozwoli Ci na wypoczynek na tarasie bez względu na pogodę, pergole przyścienne z dachem tkaninowym mogą stanowić odpowiedź na Twoje potrzeby.

Pergola elektryczna luxo, pergola z napędem elektrycznym, pergola sterowana bezprzewodowo

Pergola przyścienna z dachem tkaninowym to doskonałe rozwiązanie na każdy taras. Pergole w wersji przyściennej mocowane są do ściany budynku  Dachy pergol w postaci rolety rzymskiej wykonywane są z wysokiej jakości tkanin wodoodpornych, dostępne w szerokiej gamie kolorów. Tkaniny zapewniają pełną ochronę przed słońcem i deszczem.  Zastosowanie w pergoli dachu tkaninowego pozwala na dowolną regulację stopnia otwarcia dachu. Dzięki temu mamy możliwość regulowania stopnia zacienienia tarasu, jak i ilości wpadającego światła do pomieszczeń. Konstrukcje pergoli są wykonane z aluminium, lakierowanego proszkowo w różnych kolorach.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele modeli pergol przyściennych z dachem tkaninowym. Różnią się one między sobą szczegółami technicznymi oraz maksymalnymi możliwymi do wykonania wymiarami, a także sposobem sterowania (dostępne są pergole ze sterowaniem ręcznym, jak i z napędem elektrycznym). Wśród różnych modeli pergol znajdziecie Państwo dwa zasadnicze rodzaje konstrukcji:

  1. w kątach prostych z dachem położonym poziomo:
Przezierna tkanina chroni przed nasłonecznieniem tarasu ale nie ogranicza całkowicie widoczności

 

2. skośne, w których dach ułożony jest pod kątem:

 

Pergole tarasowe przyścienne z dachem lamelowym często stanowią element tarasu, z którego chcemy korzystać także wieczorem, czy podczas niesprzyjającej pogody – zarówno palącego słońca, jak i popadującego deszczu. Rozwiązaniem, które pozwoli na cieszenie się pergolą także w takich warunkach są osłony boczne w postaci rolet tkaninowych – tzw. refleksole. Zapewniają one nie tylko osłonę przed słońcem i deszczem, lecz także doskonale chronią przed wścibskimi spojrzeniami.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli i rodzajów pergol. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu i ogrodu zachęcamy do lektury artykułu, w którym prezentujemy różne rodzaje i sposoby na zabudowę tarasu lub stworzenie zadaszonej przestrzeni w ogrodzie.