Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Żaluzje fasadowe C50

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Żaluzje fasadowe C50 – idealne rozwiązanie osłonowe do domu i na zewnątrz

Żaluzje fasadowe C50 skutecznie zapewniają przyjemne zaciemnienie pomieszczeń, chronią przed wnikającym ciepłem, tworzą estetyczny element dekoracyjny. Żaluzje C50 stosujemy na oknach biurowych, restauracyjnych, ale także w domach i mieszkaniach. Żaluzje wykonane są z aluminium, dostępne w różnych kolorach.

Żaluzje fasadowe c50, żaluzje fasadowe C50 Kraków, żaluzje fasadowe C50 Warszawa, żaluzje fasadowe C50 Szczecin, żaluzje fasadowe C50 Wrocław, żaluzje fasadowe C50 Poznań

Żaluzje fasadowe C50 możemy podzielić, ze względu na zastosowanie:

  • żaluzje fasadowe C50 Slim stosuje się wewnątrz pomieszczeń, montując szynę do ściany lub sufitu. Mogą być wolnowiszące lub z zastosowaniem linkowego prowadzenia bocznego. Występują w wersji elektrycznej lub ręcznej,
  • żaluzje fasadowe C50L ze względu na wzmocnioną konstrukcję lameli mogą być stosowane zarówno do wewnątrz, jak i  zewnątrz pomieszczeń. Szyna i pakiet lameli może być osłonięty blachą osłonową. Żaluzje posiadają prowadnice linkowe, które mogą być montowane przy pomocy uchwytu do ściany lub podłoża. Występują w wersji elektrycznej lub ręcznej.

Każda żaluzja C50 produkowana jest na wymiar. Model Slim dostępny jest w szerokości maksymalnej nawet 4 m oraz do wysokości 3,5 m. Model C50L z kolei dostęopny jest w różnych wymiarach w zależności od miejsca montażu:

  • montaż wewnątrz – szerokość i wysokość do 3m,
  • montaż na zewnątrz – szerokość i wysokość do 2,5 m.