Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Markizy bez kasety

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Markizy - Poradniki

Poniżej znajdą Państwo artykuły z najczęściej zadawanymi pytaniami przed zakupem markizy.

Markiza kasetowa corsica, markiza w kasecie, markiza zamykana, jaką markizę wybrać

Jaką markizę wybrać?

ZOBACZ
Dakar markiza tarasowa kasetowa, Markiza tarasowa 6x3, jak zamontować markizę

Jak zamontować markizę?

ZOBACZ
casablanca markiza SELT realizacje zamontowana markiza osłona przed słońcem

Sterowanie markizami

ZOBACZ
Markiza tarasowa elektryczna australia selt

Tkaniny markizowe

ZOBACZ
Elektryczna markiza zastosowana jako zadaszenie nad pergolą tarasową

Porównanie markiz tarasowych

ZOBACZ
Markizy nad balkon italia, markiza nad balkon, markizy balkonowe sklep internetowy

Markizy balkonowe

ZOBACZ

Markizy bez kasety – lekkie i trwałe markizy tarasowe

Markizy bez kasety dzięki swej budowie wyróżniają się lekkością i łatwością montażu. Zastosowane mogą być nie tylko na tarasach. Równie często montowane są na balkonach, czy nad ogródkami restauracji i kawiarni. Bogaty wybór modeli markizy bez kasety na wymiar pozwala na znalezienie produktu idealnie spełniającego oczekiwania każdego klienta.

Markiza z napędem ręcznym malta, zadaszenia tarasów, markiza wysuwana, osłony zewnętrzne

Markizy bez kasety charakteryzują się widoczną belką z tkaniną. Brak dodatkowej osłony tej belki sprawia, że markizy bez kasety doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie miejsca na montaż osłony jest niewiele. Dodatkową ochronę tego rodzaju markiz stanowi opcjonalny uniwersalny daszek ochronny do markiz.

Konstrukcja markiz tarasowych bez kasety wykonana jest z aluminium i lakierowana proszkowo na różne kolory do wyboru. Tkanina markizy to z kolei wysokiej jakości materiał akrylowy. Odznacza się on bardzo dobrą odpornością na promieniowanie słoneczne, a w przypadku tkanin typu waterproof zapewnia także doskonałą ochronę przed deszczem.

Wśród modeli markiz bez kasety znajdziecie Państwo wiele produktów o różnej konstrukcji, sposobach mocowania oraz możliwych do wykonania wymiarach. W artykule na naszym blogu znajdziecie Państwo porównanie wszystkich dostępnych modeli markiz bez kasety. Zapraszamy do lektury.

 

Markiza elektryczna australia, markizy bezprzewodowe, tkaninowe zadaszenie tarasu

Markizy bez kasety na wymiar to możliwość dobrania osłony idealnie dopasowanej do potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdują się zarówno markizy mniejsze, idealnie sprawdzające się także na balkonie, jak na przykład Malta czy Vivo. Z kolei do ogródków restauracyjnych, czy na duże tarasy idealnie sprawdzą się modele Mezzo i Forte, których maksymalna możliwa szerokość wynosi aż 12 metrów!

Większość markiz bez kasety pozwala na ich zamontowanie na ścianie oraz suficie, niektóre modele można także zamocować do krokwi. Sposób mocowania zależny jest od modelu markizy bez kasety, a szczegółowy opis znajdziecie Państwo w danych technicznych każdego produktu.

Markizy tarasowe bez kasety mogą być sterowane zarówno ręcznie (za pomocą korby), jak i elektrycznie. Silniki stosowane w oferowanych przez nas markizach bez kasety to produkty renomowanych firm: np. Somfy, Yooda, przetestowane i przygotowane do pracy z osłonami. Zaletą zastosowania napędu elektrycznego jest możliwość zastosowania opcjonalnej automatyki pogodowej – czujników wiatru, czujników wstrząsu czy czujników słońca. Silniki w technologii IO pozwalają także na sterowanie markizą za pomocą smartfona.