Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Żaluzje fasadowe Z90

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Żaluzje fasadowe Z90 – zaciemnienie i wygłuszenie dzięki osłonie okien

Żaluzje fasadowe Z90 stosuje się w mieszkaniach, domach, biurach, restauracjach czy kawiarniach, w celu ochrony przed promieniowaniem słonecznym oraz wytwarzanym przez te promienie ciepłem. Żaluzje Z90 oferują możliwość dowolnego ustawienia kąta nachylenia, dzięki zastosowaniu ruchomych lameli. Takie rozwiązanie pozwala kontrolować ilość wpadającego do pomieszczeń światła.

Żaluzja fasadowa z90 oval, żaluzja aluminiowa z owalną kasetą

Cechą charakterystyczną żaluzji Z90 są lamele w kształcie litery Z. Ich charakterystyczna budowa zapewnia maksymalne zaciemnienie pomieszczeń oraz wygłuszenie odgłosów dochodzących z zewnątrz.

Żaluzje fasadowe Z90 w naszej ofercie dostępne są w kilku wersajch:

  • z prowadnicami listwowymi – możliwe do zastosowania blachy osłonowe, prowadnice listwowe wykonane z ekstrudowanego aluminium, do montażu na ramę okna, we wnęce okiennej, bądź na fasadzie,
  • z prowadnicami linkowymi – możliwe do zastosowania blachy osłonowe, prowadnice linkowe wykonane ze stali ocynkowanej z oplotem poliamidowym,
  • w wersji podtynkowej – dwie wersje skrzynek podtynkowych do wyboru (box 1 i box 2), prowadnice podtynkowe, system całkowicie „ukryty” pod elewacją,
  • w kasecie typu CUBE –  kaseta żaluzji w charakterystycznym kwadratowym kształcie oraz prowadnice boczne wykonane z ekstrudowanego aluminium, wyłącznie z napędem elektrycznym,
  • w kasecie typu OVAL – kaseta żaluzji w półokrągłym kształcie oraz prowadnice boczne wykonane z ekstrudowanego aluminium, wyłącznie napęd elektryczny.

 

Żaluzja fasadowa linkowa lamele z90

Wszystkie modele żaluzji fasadowych Z90 wykonywane są na wymiar. Elementy konstrukcji oraz lamele występują w wielu kolorach do wyboru, dodatkowo istnieje możliwość lakierowania elementów konstrukcji na dowolny kolor RAL.

Żaluzje fasadowe Z90 mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą silnika. Zarządzanie pracą napędu elektrycznego można realizować za pomocą przycisku na ścianie, bądź zdalnie – za pomocą pilota lub smartfona.

Dodatkowo żaluzje fasadowe Z90 wyposażone zostały w profil wyciszający, który zapewnia niemalże bezgłośną pracę systemu. W szczególności wycisza on charakterystyczny dźwięk towarzyszący zamykaniu lamel.