Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?Zadzwoń +48 518 075 074

OPCJA: Markiza bez automatyki – W takim wypadku mogą Państwo sterować swoją markizą za pomocą ręcznej korbki. Dlaczego warto zastosować automatykę? Przede wszystkim chodzi o wygodę – markiza z automatyką może zostać zwinięta lub rozwinięta za pomocą jednego przycisku. W przypadku markiz z dużym wysięgiem, korba ręczna może być uciążliwa w stosowaniu, gdyż czas na jej użycie wzrasta wraz z każdym centymetrem wysięgu. Jeśli markiza ma być używana przez osoby starsze, szczególnie polecamy wybór automatycznego sterowania do markizy. Prócz pilota sterującego naszą osłoną, możemy także zastosować czujniki pogodowe, które będą automatycznie reagować na zmieniające się warunki atmosferyczne i rozkładać markizę przy nasłonecznieniu oraz składać przy gwałtownej pogodzie.

OPCJA: Inna automatyka do markizy – Przy wyborze automatyki do markizy, kierujemy się przede wszystkim zastosowanym w niej napędem. Silniki niektórych producentów nie współpracują ze wszystkimi pilotami dostępnymi na rynku. Standardowo markiza z silnikiem powinna być wyposażona w przewodowy przełącznik klawiszowy. Opcjonalnie można zastosować piloty bezprzewodowe a nawet urządzenia z systemami IOS i Android np. Somfy Connexoon, Somfy Tahoma.


sterowanie markizą, automatyka do markiz, czujnik słońca, czujnik wiatru, czujnik wstrząsu, pilot bezprzewodowy, pilot ścienny, pilot z wyświetlaczem, pilot wielokanałowy, automatyka somfy, automatyka yooda, auotomatyka sukcesgroup, piloty somfy, czujniki somfy, piloty yooda, czujniki yooda

Brak automatyka bez automatyki bez sterowania konfigurator

Strefa promocji
PONAD 25 LAT NA RYNKU!
Adams Centrum Handlowe

Począwszy od 1993 roku kolejne lata działalności to okres zdobywania doświadczeń, rozbudowy firmy, wzbogacania oferty handlowej i pozyskiwania coraz to większej grupy stałych klientów. We wrześniu 2008r. nastąpiła zmiana siedziby i otwarcie Centrum Handlowego Adams przy ul. Górnośląskiej 17 w Żarach.

Zapisz do PDF

Trwa generowanie dokumentu, poczekaj chwilę

Back Zapisz do PDF
Your cart email sent successfully :)