Żaluzje Poziome Aluminiowe 50mm

0.00 

Kategoria:

Opis

Galeria zdjęć – Kliknij Tutaj
Jak mierzyć? Pomiar – Kliknij Tutaj
Zobacz film z montażu – Kliknij Tutaj
Sposoby mocowania – Kliknij Tutaj
Wzornik kolorów – Kliknij Tutaj

Żaluzje poziome Aluminiowe – rozmiar lameli 50mm

Nasze żaluzje poziome aluminiowe zaciemniające charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej w takiej żaluzji niewidoczne są otwory na sznurek (jak ma to miejsce w standardowej żaluzji poziomej), ponieważ przesunięty otwór jednego piórka zasłonięty jest krawędzią następnego. Zalety tego typu żaluzji poziomej: Sznurek (drabinka) w kolorze, możliwość bocznego prowadzenia żyłkowego, możliwość montażu bezinwazyjnego, na haczykach. Montaż takiej żaluzji jest bardzo prosty i każdy, kto posiada choćby małe umiejętności manualne, powinien poradzić sobie samodzielnie.

Żaluzje poziome Aluminiowe – 50mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm to stosunkowo nowy produkt w naszej ofercie, który cieszy się coraz większą popularnością. Osłony te są stworzone z myślą o wielkogabarytowych oknach, wnękach oraz innego typu przeszkleniach, które wymagają dużych osłon. Żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka gama kolorów zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Dodatkowo, dbając o jakość naszych wyrobów wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do kolorów lamel. Żaluzje wykonane są na drabince sznurkowej (cienkiej) lub na życzenie klienta na taśmowej (grubszej). W naszej ofercie posiadamy lamele o jednolitym gładkim kolorze oraz perforowane. Żaluzje montowane są do sufitu lub ściany za pomocą specjalnych uchwytów typu “Twist”. Ich montaż jest bardzo prosty. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurków lub za pomocą łańcuszka (system monocomando) w zależności od wyboru klienta.

Zaletami produktu są:
– Łatwy montaż
– Możliwość wykonania żaluzji ze sterowaniem elektrycznym
– Możliwość dopasowania koloru osłony do koloru stolarki okiennej
– Łatwość czyszczenia za pomocą suchej szmatki lub odkurzacza
– Idealny system na duże powierzchnie okienne
– Izolacja cieplna
– Duży wybór kolorystyczny lamel

Żaluzje poziome Aluminiowe, żaluzje poziome na wymiar, zasłony aluminiowe, przysłona okienna, żaluzje aluminiowe 25mm, żaluzje na wymiar, rolety na wymiar

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Żaluzje Poziome Aluminiowe 50mm”
my_wc_tag_cloud