Filtruj
SortujDOMYŚLNIE

Żaluzje drewniane i aluminiowe

Żaluzje drewniane i aluminiowe – klasyczne osłony okienne

Żaluzje to jeden z najpopularniejszych produktów osłonowych na okna. Dostępne w wersji z lamelami wykonanymi z drewna, bambusa i aluminium stanowią doskonałe wykończenie każdego pomieszczenia.

Lamele drewniane wykonywane są z najwyższej jakości drewna

Żaluzje aluminiowe i drewniane to popularne produkty stosowane w celu osłony okien przed słońcem i ciekawskimi spojrzeniami. Dostępne w bogatej kolorystyce stanowią także chętnie wybierany element dekoracyjny, nadający wnętrzu unikalny charakter.

Żaluzje drewniane i bambusowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wynika to z faktu, że drewno, jako materiał naturalny, doskonale sprawdza się w każdej przestrzeni – zarówno nowoczesnej, jak i o bardziej klasycznym lub rustykalnym charakterze. Żaluzje drewniane występują w wielu wersjach kolorystycznych. Dostępne są z lamelami o dwóch szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Żaluzje bambusowe (lamele z kolekcji tropical) posiadają wąskie lamele, dzięki temu sprawiają wrażenie jednocześnie lekkich i solidnych. Żaluzje drewniane i bambusowe nadają każdemu pomieszczeniu ciepłego, naturalnego wykończenia.

Żaluzje aluminiowe z lamelami o trzech szerokościach: 16 mm, 25 mm oraz 50 mm to najbardziej klasyczny produkt z tej kategorii. Niegdyś niezwykle popularne, obecnie cieszą się ponownym wzrostem zainteresowania. Żaluzje aluminiowe dostępne są w odcieniach bieli, szarości i czerni oraz wielu innych kolorach do wyboru, w tym także lamele drewnopodobne i perforowane. Żaluzje aluminiowe dzięki cienkim płatkom lamel pozwalają na uzyskanie niemal całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, którego okna są nimi osłonięte.

 

 

Żaluzje poziome drewniane 25mm pozwalają na przesłonięcie okna do szerokości nawet 2,7 m, dzięki zastosowaniu żaluzji obok siebie można uzyskać osłonę na naprawdę duże przeszklenia

Żaluzje fasadowe C50 to produkty przeznaczone do większych przeszkleń, doskonale wpisują się także w nowoczesne, loftowe wnętrza oraz jako osłony okien w budynkach użyteczności publicznej. Lemele szerokości 50 mm doskonale zaciemniają pomieszczenie, a ich płynna regulacja pozwala na swobodne dostosowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia w zależności od potrzeb. Żaluzje te dostępne są w wersji z prowadnicami linkowymi, także do montażu we wnęce okna od zewnątrz.

 

Dzięki żaluzjom drewnianym lub aluminiowym pozbędziesz się miejsc, które sprawiały wrażenie chłodnych i nieprzyjemnych. Ciesz się barwą kolorów żaluzji drewnianych i aluminiowych ich estetyką a nade wszystko funkcjonalnością w użytkowaniu. Żaluzje drewniane i aluminiowe zapewnią, również doskonałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.