Brak danych
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Żaluzja Drewniana 25mm

szerokość osłony, czyli minimalne i maksymalne wymiary żaluzji Szerokość: od 40 do 270cm
wysokość żaluzji poziomej, czyli minimalne i maksymalne wymiary osłony Wysokość: od 40 do 300cm
czas oczekiwania, produkcja osłony najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: ok. 5-6 tygodni

Cena

127,00 

Cena podstawowa

Żaluzja Drewniana 25 mm wyposażona w płatki lameli o szerokości 25 mm to osłona stosowana na mniejsze, jak i większe przeszklenia. Do produkcji żaluzji wykorzystywane jest drewno naturalne. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła drewnianego. Możliwe jest także zastosowanie napędu elektrycznego.

Żaluzja drewniana 25 na wymiar z drabinką taśmową zasłania okno o dużej szerokości

Żaluzja Drewniana 25 mm – lamele 25mm

Żaluzje drewniane o szerokości 25 mm to ekskluzywne rozwiązanie do osłony okien, łączące funkcjonalność z nowoczesnym designem. Są dostępne w różnych rodzajach drewna i bogatej palecie kolorów. Produkt posiada wiele możliwości dostosowania do potrzeb i oczekiwań, w tym różne systemy sterowania, dopasowanie kolorystyczne oraz opcje dodatkowe, zapewniając użytkownikom komfort, styl i bezpieczeństwo zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych.

Żaluzje drewniane 25 mm wyposażone są w płatki lameli o szerokości 2,5 cm. Sprawia to, że idealnie komponują się one zarówno z mniejszymi, jak i większymi przeszkleniami.

Lamele 25 mm wykonane są z naturalnego drewna lipowego Baswood, a lamele z kolekcji Tropical wykonano z bambusa. Żaluzje wykonywane są na wymiar, a maksymalna możliwa do zrealizowania szerokość żaluzji zależna jest od wybranej kolekcji drewna – np. kolekcja Tropical, żaluzje bambusowe, można wykonać w maksymalnej szerokości 180 cm, a kolekcja Vintage pozwala na wykonanie żaluzji o maksymalnej szerokości 270 cm.

Wszystkie elementy składowe żaluzji dopasowane są kolorystycznie do barwy lamel. Dodatkowo, na życzenie klienta, istnieje możliwość indywidualnego doboru kolorystyki elementów żaluzji (np. taśmy, sznurków, belki dolnej itp.).

Lamele żaluzji 25 mm wykonane z naturalnego drewna z dobraną kolorystycznie drabinką sznurkową

Systemy żaluzji drewnianych z lamelami o szerokości 25 mm przeznaczone są do montażu na ramie okiennej, ścianie lub do sufitu.  Żaluzje wykonywane są na rynnie V10 lub V13, które różnią się wysokością. Dodatkowo wykonujemy żaluzje 25 mm na rynnie Isso, która jest rynną przyszybową i bardzo estetyczną. Montaż przyszybowy polecany jest do małych powierzchni okiennych. W ofercie dostępne są dwa rodzaje mocowań – inwazyjne uchwyty typu „twist”, przykręcane do ramy okna lub innej powierzchni, oraz mocowanie bezinwazyjne, które pozwala zawiesić żaluzję na skrzydle okiennym.

Możliwość zastosowania tzw. prowadzenia bocznego będzie przydatna szczególnie przy oknach uchylnych. W takiej sytuacji linki boczne pozwolą utrzymać żaluzję na miejscu.

Sterowanie roletą drewnianą odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła drewnianego. Istnieje możliwość umiejscowienia sterowania po jednej ze stron żaluzji, bądź rozdzielenie go na oba boki żaluzji (osobno zwijanie i sterowanie kątem pochylenia lamel).

Żaluzje poziome drewniane 25mm pozwalają na przesłonięcie okna do szerokości nawet 2,7 m, dzięki zastosowaniu żaluzji obok siebie można uzyskać osłonę na naprawdę duże przeszklenia

Ostatnia dolna lamela położona jest na drewnianej belce dolnej o wysokości 1,5cm. Wyjątkiem są żaluzje bambusowe – dolna belka dla kolekcji Tropical ma wysokość 1,3 cm. Belki dolne wykonuje się zawsze krótsze od całkowitej szerokości żaluzji w zależności od rodzaju wykonania. Zastosowanie prowadzenia fix zmniejsza szerokość o ~4,5cm. Dbając o jakość naszych wyrobów, wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do koloru lamel.

Boki lamel bejcowane są kolorem najbardziej zbliżonym do koloru lamel. Lamele w kolorze: OffWhite (kolekcja City), Bleached White (kolekcja City), Natural (kolekcja Classic), Maple (kolekcja Classic), Natural (kolekcja Vintage), Natural (kolekcja Tropical) oraz Beige (kolekcja Tropical) posiadają niebejcowane boki.

W ofercie znajdziecie Państwo także żaluzje bambusowe – lamele z kolekcji Tropical wykonane zostały właśnie z tego materiału. Wyróżniają się one nieco węższym przekrojem lameli, dzięki czemu cała żaluzja wydaje się lżejsza niż tradycyjna żaluzja drewniana.

Drewniana maskownica żaluzji w kolorze białym z boczkiem z prawej strony ukrywa aluminiową belkę górną i stanowi element dekoracyjny

Możliwe Opcje – Roleta Drewniana

 1. Napęd ręczny (w standardzie)
 2. Napęd elektryczny (opcja dodatkowo płatna)
 3. Prowadzenie boczne FIX (opcja dodatkowo płatna)
 4. Drewniana maskownica belki głównej (opcja dodatkowo płatna)

Żaluzja drewniana 25 mm może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę.

Żaluzje poziome drewniane lamele 25mm z drabinką sznurkową mocowaną do belki dolnej za pomocą pinezek

Cechy Charakterystyczne Żaluzji Poziomej Drewnianej

 1. Estetyka systemu
 2. Regulacja nachylenia lamel
 3. Możliwy montaż bezinwazyjny
 4. Możliwość dopasowania koloru żaluzji do koloru stolarki okiennej
 5. Łatwy montaż
 1. Szerokość od 0,3m do 2,7m
 2. Wysokość od 0,3m do 3,3m
 3. Napęd ręczny (pokrętło, sznurki)
 4. Zastosowanie wewnętrzne
Żaluzja drewniana 25 mm instrukcja pomiaru - szerokość i wysokość rolety

Pomiar Żaluzji Drewnianej

Żaluzje Poziome Drewniane 25mm produkowane są na wymiar. Maksymalna szerokość żaluzji to 270cm, a wysokość to 330cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowity zewnętrzny wymiar osłony, łącznie z kasetą.

Żaluzje drewniane rynna górna, mechanizm obrotowy żaluzji drewnianej

Dane Techniczne Żaluzji Drewnianej

Rynna górna stalowa o wymiarach 25mm x 25mm. Wykonana jest w wymiarze 0,5cm krótszym od wymiaru szerokości żaluzji ze względu na zakończenie tworzywowe rynny, czyli tzw. ZRG (Zakończenie Rynny Górnej). Do żaluzji drewnianych stosujemy mechanizm z krańcówką metalową oraz hamulec zaciskowo-przegubowy.

1. Zakończenie rynny górnej “ZRG” do rynny 25mm x 25mm
2. Mechanizm z końcówką metalową oraz hamulec zaciskowo-przegubowy

Żaluzje drewniane 25 w kolorze ciemnego drewna, na którym wyraźnie widoczna jest struktura drewna, z dobraną kolorystycznie drabinką sznurkową

Kolory Lameli Drewnianych

Dolna rynna, maskownica górna i pokrętło drewniane oraz dzwonki do sterowania sznurkowego są wykonane oczywiście z drewna i występują bez żadnej dopłaty w standardzie. Elementy te są wykonane z wysokogatunkowego naturalnego drewna. Kolorystyka jest im nadana w dwojaki sposób. Większość jest malowana maszynowo ekologicznymi lakierobejcami, a ciemne kolory jak np. Red Mahogany uzyskuje się poprzez nałożenie na żaluzję specjalnego laminatu.

Najwyższej jakości pióra drewniane i bambusowe w połączeniu z wytrzymałymi drabinkami sznurkowymi sprawiają, że żaluzje drewniane to estetyczne i wytrzymałe rozwiązanie osłonowe na wiele lat.

W celu ułatwienia doboru odpowiedniego odcienia żaluzji drewnianych zapewniamy możliwość wypożyczenia za darmo (kaucja) wzornika lameli drewnianych 25 mm.

Odwiedź nas na Facebooku

Najczęstsze pytania

Czy mogę zamontować żaluzję bezinwazyjnie?

Tak, montaż bezinwazyjny możliwy jest dzięki specjalnym uchwytom dostępnym do wyboru w konfiguratorze żaluzji.

Filmy o Żaluzjach Drewnianych
Kategoria: Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,