No data
Formularz zawiera błędy
{"configurator":"configurator"}

Żaluzja Drewniana 25mm

szerokość osłony, czyli minimalne i maksymalne wymiary żaluzji Szerokość: od 40 do 270cm
wysokość żaluzji poziomej, czyli minimalne i maksymalne wymiary osłony Wysokość: od 40 do 300cm
czas oczekiwania, produkcja osłony najczęściej uzależniona jest od terminu i stopnia skomplikowania zamówienia Termin realizacji: ok. 21-28dni roboczych

Cena

94,00 

Cena podstawowa

Żaluzja Drewniana 25 mm wyposażone w płatki lameli o szerokości 25 mm to osłona stosowana na mniejsze jak i większe przeszklenia. Do produkcji żaluzji wykorzystywane jest drewno naturalne. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła drewnianego.

Żaluzja drewniana na wymiar z drabinką taśmową, Żaluzja drewniana elektryczna

Żaluzja Drewniana 25 mm – lamele 25mm

Do produkcji żaluzji wykorzystywane jest drewno naturalne. Cechy mogące być uznawane przez niektórych za wady, w rzeczywistości są atutami i świadectwem naturalnego pochodzenia zamówionych żaluzji.

Słoje są naturalną cechą drewna, podobnie jak niewielkie różnice odcieniach czy jego strukturze są one jak najbardziej dopuszczalne i nie podlegają reklamacji. Sęki oraz niewielkie ubytki wokół nich są dopuszczalne i nie dyskwalifikują wyrobów z drewna naturalnego jako pełnowartościowych.

Nie istnieją żadne wytyczne ani normy mówiące o ich dopuszczalnej ilości. Różnice w kolorze oraz połysku lamel drewnianych w zależności od kąta padania światła spowodowane są zakrzywieniami oraz przebarwieniami włókien drewna oraz właściwościami lakierów czy farb w przypadku drewna malowanego.

Żadna z tych cech nie może podlegać reklamacji. Niewielkie wyszczerbienia na bokach lamel oraz niewielkie rysy i defekty na rynnie nie podlegają reklamacji, a i ich obecność jest nieunikniona. Na rynnę mocowana jest osłona drewniana, która w 100% zakrywa wszelkie jej niedoskonałości. Żaluzji nie należy czyścić detergentami, ani środkami chemicznymi jak również przy użyciu ostrych gąbek czy ścierek.

Żaluzje drewniane 25mm wyposażone w płatki lameli o szerokości 25 mm to osłona stosowana na mniejsze jak i większe przeszklenia. Wszystkie elementy składowe żaluzji dopasowane są kolorystycznie do lamel, na życzenie klienta jesteśmy w stanie dobrać je indywidualnie pod zamówienie. Lamele wykonane są z azjatyckiego drewna typu Basswood, a żaluzje możemy wykonać aż do szerokości 240 cm. Sterowanie roletą drewnianą odbywa się za pomocą sznurka i pokrętła drewnianego. Istnieje możliwość umiejscowienia sterowania po jednej stronie żaluzji lub po przeciwnych.

Żaluzje wykonywane są na rynnie V10 lub V13, różnią się one wysokością. Dodatkowo wykonujemy żaluzje 25 mm na rynnie Isso, która jest rynną przyszybową i bardzo estetyczną. przeznaczoną do małych powierzchni okiennych. Żaluzje mogą być mocowane do ściany, sufitu lub listwy przyszybowej, za pomocą “twistów” lub bezinwazyjnie przy użyciu specjalnych uwchytów. Możliwość zastosowania tzw. prowadzenia bocznego będzie przydatna szczególnie przy oknach uchylnych. Linki boczne pozwolą utrzymać żaluzję na miejscu.

Ostatnia dolna lamela położona jest na drewnianej belce dolnej o wysokości 1,5cm. Belki dolne wykonuje się zawsze krótsze od całkowitej szerokości żaluzji w zależności od rodzaju wykonania. Zastosowanie prowadzenia fix zmniejsza szerokość o ~4,5cm Dbając o jakość naszych wyrobów, wszystkie elementy składowe żaluzji dobierane są w kolorach najbardziej zbliżonych do koloru lamel.

Boki lamel bejcowane są kolorem najbardziej zbliżonym do koloru lamel. Lamele w kolorze White, Bleached White, Natural, Alder, Pine oraz Smoke Grey nie są bejcowane.

zaluzje poziome drewniane na wymiar

Możliwe Opcje – Roleta Drewniana

 1. Napęd ręczny (w standardzie)
 2. Napęd elektryczny (opcja dodatkowo płatna)
 3. Prowadzenie boczne FIX (opcja dodatkowo płatna)
 4. Drewniana maskownica belki głównej (opcja dodatkowo płatna)

Żaluzja drewniana może być wyposażona w wiele dodatkowych opcji. Aby zobaczyć więcej i wycenić dodatkowe opcje, skonfiguruj swoją osłonę.

żaluzje poziome drewniane lamele 25mm, żaluzje na zamówienie

Cechy Charakterystyczne Żaluzji Poziomej

 1. Estetyka systemu
 2. Regulacja nachylenia lamel
 3. Możliwy montaż bezinwazyjny
 4. Możliwość dopasowania koloru żaluzji do koloru stolarki okiennej
 5. Łatwy montaż
 1. Szerokość od 0,3m do 2,7m
 2. Wysokość od 0,3m do 3,3m
 3. Napęd ręczny (pokrętło, sznurki)
 4. Zastosowanie wewnętrzne
Żaluzje drewniane 25mm wymiarowanie, Żaluzje Drewniane 25mm - Instrukcja Pomiaru i Sposób Montażu, żaluzja drewniana 25mm wymiary

Pomiar Żaluzji Drewnianej

Żaluzje Poziome Drewniane 25mm produkowane są na wymiar. Maksymalna szerokość żaluzji to 270cm, a wysokość to 330cm. Do zamówienia lub wyceny podajemy zawsze całkowity zewnętrzny wymiar osłony, łącznie z kasetą.

Żaluzje drewniane rynna górna, mechanizm obrotowy żaluzji drewnianej

Dane Techniczne Żaluzji Drewnianej

Rynna górna stalowa o wymiarach 25mm x 25mm. Wykonana jest w wymiarze 0,5cm krótszym od wymiaru szerokości żaluzji ze względu na zakończenie tworzywowe rynny, czyli tzw. ZRG (Zakończenie Rynny Górnej). Do żaluzji drewnianych stosujemy mechanizm z krańcówką metalową oraz hamulec zaciskowo-przegubowy.

1. Zakończenie rynny górnej “ZRG” do rynny 25mm x 25mm
2. Mechanizm z końcówką metalową oraz hamulec zaciskowo-przegubowy

żaluzje drewniane na wymiar, żaluzje poziome realizacja

Kolory Lameli Drewnianych

Dolna rynna, maskownica górna i pokrętło drewniane są wykonane oczywiście z drewna i występują bez żadnej dopłaty w standardzie. Żaluzje te są wykonane z wysokogatunkowego drewna brzozowego. Kolorystyka jest im nadana w dwojaki sposób. Większość jest malowana maszynowo ekologicznymi lakierobejcami, a ciemne kolory jak np. Red Mahogany uzyskuje się poprzez nałożenie na żaluzję specjalnego laminatu.

Najwyższej jakości pióra brzozowe w połączeniu z wytrzymałymi drabinkami sznurkowymi sprawiają, że żaluzje drewniane to estetyczne i wytrzymałe rozwiązanie osłonowe na wiele lat.

W celu ułatwienia doboru odpowiedniego odcienia żaluzji drewnianych zapewniamy możliwość wypożyczenia za darmo (kaucja) wzornika lameli drewnianych 25 mm.

Odwiedź nas na Facebooku

Najczęstsze pytania

Pytanie 1: Czy mogę zamontować żaluzję bezinwazyjnie?

Tak, montaż bezinwazyjny możliwy jest dzięki specjalnym uchwytom dostępnym do wyboru w konfiguratorze żaluzji.

Filmy o Żaluzjach Drewnianych
Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,